KONST / Litografier / Färglitografi 9985383
nr 998 5383
Färglitografi
signerad, Kvinna i kimono, 30/140, motivet: 63x46
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 november 2015
kl 18:45:50
30/11 09:37:36
300 kr
30/11 18:35:44